Elona Booking Calendar

Te ftuar ne Emisionin Podkast/ Shkolla e Jetes!

30 Mins
Emisioni i Shkolles se Jetes sjell te ftuar cdo jave qe duan te ndajne rrugetimin e tyre personal dhe profesional duke frymezuar shqiptare kudo qe ndodhen me modelet e reja te suksesit ne fusha te ndryshme. Emisioni ndiqet nga nje audience e gjere ne mbi 10,000+ shqiptare kudo qe ndodhen.

Select Date & Time

MonTueWedThuFriSatSun
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2